deníček

7.8.2015 - sunny days

7. srpna 2015 v 13:38 | Em.
Horko, horko a horko. Už mi to pomalu leze na nervy. Tyhle dny se nedají trávit jinak než někde u vody. Zítra vyrážíme s rodinkou na koupaliště a myslím, že by to mohlo být fajn. Jede s námi i I., takže nemám strach, že bych celý den musela trávit dohlížením na mého mladšího bratra nebo na malou A. Jak trávíte tyto letní dny vy? Já jsem toto léto nebyla nikde u moře a musím říct, že mi to dost chybí. Zmrzliny, písečné pláže, slaná voda.Včera u nás spala I. a bylo to hrozně fajn. Opalovali jsme se, chodili do potoka a večer jsme strávili se S. Asi v deset jsme se s ním rozloučili a pak se doma koukali na PLL a vedli dlouhý hovor na skajpu s R. a J. asi do dvou do rána. Dnešek prozatím trávím doma sledováním seriálů. Jak jinak, jsem strašnej závislák. Večer se chystám ven. Tak se mějte a užívejte volných dnů! ❤

28.7.2015 - wounds of regret

28. července 2015 v 21:55 | Em.
Jsem tu po roce a hrozně moc věcí si vyčítám. Můj poslední článek vydaný sedmnáctého července minulého roku má název Prostě jsem se vrátila. Směšný Em. Pravdou je, že jsem se mnohokrát snažila napsat článek, ale všechny ty věci co jsem psala tak nějak postrádali smysl. Byli to naprosté žvásty o ničem, ostatně jako teď. Vlastně se toho moc nezměnilo. Tedy ano, pár věcí by se našlo. Koncem června jsem ukončila devátý ročník na základní škole a v září nastupuju na gymnázium. Utěšující je, že to mám pár minut od baráku a budou tam se mnou J. a I. Stala jsem se závislákem na seriálech. Největší blázen jsem do The 100, GoT a PLL. Je tu někdo kdo je taky sleduje? Hrozně ráda bych si s někým povídala o tom, jak Lexa políbila Clarke nebo jak jsem brečela když umřel Finn. Takže tedy, volné dny trávím sledováním seriálů. Taky se často courám po městě, chodím na výlety nebo závislákuju na tumblru.


Je hrozně těžké uvěřit, že je už konec července. Venku je po několika dnech nesnesitelného horka konečně chladněji. Piju černý čaj a poslouchám Nirvanu. Kurt nikdy neomrzí. Taky miluju Beatles, Guns N' Roses, The Doors a mnoho dalších. Jakou hudbu upřednostňujete vy?

Už mi pomalu dochází slova a nevím co psát, takže se s vámi rozloučím. Tak zase někdy. Objímám vás.
 
 

Reklama